Upravit stránku

Zajistíme výrobu lisovacích nástrojů pro široké spektrum využití. Slouží například pro výrobu plastových dílů pro domácí spotřebiče nebo zahradní techniku. Naše strojírenská technologie je však určena i pro náročný automobilový a elektrotechnický průmysl.

Nástroje vyrábíme na rychloobráběcích frézkách s CNC řízením, elektroerosivními hloubicími stroji včetně elektroerosivních drátových řezaček. U výroby lisovacích nástrojů a strojírenské technologie využíváme systém počítačové podpory, který je vybavený nejnovějšími softwary pro tvorbu 3D dokumentace a obráběcích programů. Samozřejmostí naší výroby je průběžný reporting o rozpracovanosti zakázky pomocí oddělení projektového řízení i dodatkové služby, například údržby, opravy a úpravy forem podle vašeho přání.

Všechny vyrobené formy jsme schopni odzkoušet a předložit vám vzorky nebo ověřovací sérii, včetně veškerých náležitostí. Napište nám, zajistíme vám výrobu lisovacích nástrojů.

Vstřikovací formy na plasty

Dlouholetá tradice nástrojárny Husqvarna je spojena především s výrobou forem pro vstřikování plastů. Ve vlastní konstrukci zpracováváme konstrukční dokumentaci pro výrobu forem v moderních programech. Samotná výroba probíhá v naší vlastní nástrojárně.

Odborníci na výrobu jsou kvalifikovaní profesionálové s dlouholetou praxí. Kvalitu výroby forem zajišťuje také systém technické kontroly a zabezpečování kvality nástrojárny. Technická kontrola využívá moderní měřicí techniku, jako jsou například trojrozměrné měřicí stoly LK G 90 CS a XYZ 643 C, optický mikroskop Zeiss 250C, ultrazvukový defektoskop, přenosný tvrdoměr Hardness Rangemaste a další.

Používané programy

Pro konstrukční dokumentaci využíváme software CREO (nástupce softwaru Pro-Engineer). V technologické přípravě používáme program Rhinoceros, s pomocí kterého tvoříme 3D modely elektrod určených pro elektroerozivní hloubení. Obráběcí programy tvoříme v software Powermill.

Technologické informace

Nástrojárna Husqvarna je vybavena rychloobráběcími frézkami Deckel-Maho, Trimill ale i Fidia, a elektroerozivními hloubicími stroji Agie-Charmilles. Jsme schopni vyrábět formy do hmotnosti 18 tun o maximální velikosti rámu 1200 × 1500 mm. Hmotnost výlisků je dána velikostí použitého lisu a vstřikovací jednotky a pohybovat se může v rozmezí od 5 g do 5000 g. 

Máte zájem o výrobu lisovacích nástrojů? Kontaktujte nás

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti