Upravit stránku

Zajišťujeme montáže v podobě předmontáží pro automobilový a elektronický průmysl, i větší finální montáže zahradní techniky. V našem pobočném provoze Bruntál montujeme zahradní výrobky. Zde v moderních prostorách připravujeme výrobky pro mateřskou firmu Gardena a Husqvarna. Jde především o sekačky na trávu, postřikovače, křovinořezy a další drobnou zahradní techniku. Hotové výrobky expedujeme přímo k velkoodběratelům po celém světě. Spolehněte se na renomé celosvětově známé značky Husqvarna a nechte si od nás vytvořit cenovou nabídku.

Principy výroby Husqvarna

  • Samozřejmostí je při naší výrobě optimalizace produktů, při které sledujeme moderní trendy a aktuální požadavky zákazníků.
  • Kvalita, spojená se jménem Husqvarna, pro vás může být zárukou precizně odvedené práce.
  • Nespíme však na vavřínech, procesy neustále inovujeme a zlepšujeme s pomocí koordinátorů HOS (Husqvarna operační systém) i zaváděním principů štíhlé výroby. To znamená, že produkty vytváříme pouze takové, jaké naši zákazníci požadují, a to s co nejvyšší efektivitou.

Další montáže, obzvláště předkompletů, realizujeme v součinnosti s výrobou plastových dílů v nových prostorách závodu ve Vrbně pod Pradědem. Zde montujeme komponenty automobilového a elektrotechnického průmyslu na námi vyrobených montážních zařízeních. Ty jsou vybaveny nejrůznějšími kontrolami k zajištění kvality a smontování bezvadného dílu.

Prohlédněte si naši montáž

Máte zájem o montáž? Napište nám

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. / Pozycje oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti