Upravit stránku

Pro naše zákazníky zpracováváme technické plasty mnoha typů od různých světových i domácích výrobců jako BASF, Bayer, Du Pont, EMS, TICONA i dalších. Vyrobené díly jsme schopni potisknout pomocí technologie sítotisku, tamponového tisku nebo horkého tisku. Umíme také plastové komponenty svařit ultrazvukem, vibračně i horkými deskami.

Zpracováváme technické plasty typů:
  • PP, ABS, PA, PS, PBT, POM  a podobně

Naše technologie pro výrobu

Pro výrobu plastových výlisků využíváme technologii vstřikování termoplastických hmot do lisovacích nástrojů (forem). Výlisky vyrábíme na nejmodernějších vstřikovacích lisech předních evropských značek. Abychom zajistili co nejvyšší přesnost výroby i u technicky náročných výlisků, využíváme neustále obnovovaný strojní park s CNC řízením, roboty a dopravními pásy.

Takové technologické zázemí nám umožňuje splnit nejpřísnější kritéria kvality automobilového i elektronického průmyslu. Disponujeme strojním parkem o uzavírací síle od 25 tun až do 1 500 tun, vyrábějícím široký sortiment výlisků o hmotnosti od 5 g do 5 000 g.

Vlastníme technologii vícekomponentního vstřikování 2k a 3k. Vícekomponentní vstřikování umožňuje výrobu kvalitních plastových výlisků z různých materiálů nebo barev v průběhu jednoho výrobního cyklu. 

Máte zájem o výrobu plastových výlisků z kvalitního materiálu? Napište nám

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti