Upravit stránku

Zajištění jakosti sériové výroby

Jakost výrobků při sériové výrobě je zabezpečena technologickým postupem, včetně pracovního a balícího předpisu, kontrolována dle kontrolního plánu případně PQP a dokladována kontrolními doklady sledovaných znaků (variabilní, atributivní), to vše s cílem zajištění řízeného procesu. Veškeré doklady o jakosti výrobků jsou evidovány a řízeny programem Palstat CAQ pro podporu řízení jakosti a předkládány zákazníkům na vyžádání. Snahou Husqvarny Manufacturing CZ s. r. o. je nastavit procesy tak, abychom dodávali bezvadné výrobky se strategií nulové chyby.

Řízení a kontrola jakosti

V roce 1996 byl podnik Husqvarna Manufacturing CZ s. r. o. certifikován společností TÜV CERT se získáním certifikátu ISO 9001. Tento certifikát byl obhájen každoročně prováděným kontrolním auditem. V dubnu roku 2003 byl proveden reaudit dle ISO 9001:2000.

Vzrůstající konkurenční prostředí s rostoucím tlakem na snižování nákladů a vysoké požadavky na jakost výrobků představují základní kritéria všech našich činností směřujících k cíli – SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA. V rámci neustálého zlepšování  kvality a systému jakosti naší firmy jsme dosáhli certifikace IATF 16949 a ISO 14001.

Chceme být dodavatelem, který dokáže trvale dodávat výrobky:
 • v požadované jakosti,
   
 • v požadovaných termínech,
   
 • v akceptovatelných cenách,

a navíc dokáže pružně reagovat na změny v provedení, jakosti, množství a v dodacích lhůtách. Tyto základní principy jsou obsahem koncepce jakosti Husqvarny Manufacturing CZ s. r. o.

Zajištění jakosti prvních vzorků je dokladováno:
 • referenčními vzorky vyrobenými za podmínek sériové výroby pro posouzení provedení a vzhledu,
   
 • protokolem o měření se všemi stanovenými a skutečnými  hodnotami ověřenými 3D  dotykovým měřícím strojem LK, eventuelně 3D optickým strojem Mittutoyo,
   
 • protokolem o materiálu při čemž jsou akceptovány certifikáty a atesty dodavatelů plastů,
   
 • dokumentací PQP, jako jsou FMEA, Flow chart, SPC, kontrolní plán, případně jiné dokumenty dle požadavku zákazníka.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti